Over Terschelling TV

Bekijk hier alle informatie Terschelling TV is een YouTube kanaal speciaal voor eilanders, badgasten, en iedereen die van Terschelling houdt.

Terschelling TV heeft als doel informatievoorziening ter bevordering van de eilandpromotie, educatie en leefbaarheid op Terschelling. Het overkoepelend belang ‘Terschelling’ wordt door Terschelling TV op vernieuwende wijze op de kaart gezet.

In maart 2018 is de Stichting Terschelling TV opgericht. Stichting Terschelling TV is een professionele vrijwilligersorganisatie en werkt zonder winstoogmerk. Stichting Terschelling TV streeft naar een intensieve samenwerking met andere partijen die zich actief bezighouden met de promotie van Terschelling waaronder het Ondernemersfonds, het VVV, eilander partners en de gemeente Terschelling.

Terschelling TV laat de plaatselijke jeugd kennismaken met nieuwe media. Ze leren hierbij o.a. de techniek van camera, geluid en interview, het gebruik van sociale media en de impact hiervan. Hiermee wil Terschelling TV de wereld oriëntatie van de eilander jeugd bevorderen en de interesse in hun directe en indirecte omgeving stimuleren.

BESTUUR

TEAM


  1. Lennard Jan Geerts

    lennard@terschelling.tv

    • Eindredacteur nieuws
    • Eindverantwoordelijk:
    • Journaal

  2. Gerrit-Jan Moes

    gerritjan@terschelling.tv

    • Projecten
    • Eindverantwoordelijk:
    • Projecten

  3. Pieter Bierman

    pieter@terschelling.tv


  4. Maaike Buurman

    maaike@terschelling.tv


  5. Miranda Boekeloo

    miranda@terschelling.tv


  6. Jetze de Beer


  7. Ivo Wiersma


  8. Bente Sijperda


  9. Anna Bierman


  10. Meike Bierman


  11. Marieke Roelink

    administratie@terschelling.tv


  12. Judith Voigt

    judith@terschelling.tv


  13. Wiep-Fenna de Jong

    wiep@terschelling.tv

Geen persoonlijk e-mailadres? Mail dan naar info@terschelling.tv

 

CONTACT

 


PARTNERS VAN TERSCHELLING TV